banner461

Başkan Salaş, Nevşehirli Şehit Cihan Çiftçibaşı İçin Taziye Mesajı

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde şehit olan Nevşehirli P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı için taziye mesajı yayımladı

banner15
Başkan Salaş, Nevşehirli Şehit Cihan Çiftçibaşı İçin Taziye Mesajı
07 Temmuz 2021 Çarşamba 13:08

banner517
banner134

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde şehit olan Nevşehirli P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı için taziye mesajı yayımladı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, “Ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yüce Türk milletine sabır ve başsağlığı diliyorum." dedi.

Başkan İbrahim Salaş, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde devriye faaliyeti sırasında, sınır dışından açılan taciz ateşi sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olan Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı köyü nüfusuna kayıtlı şehit P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı için bir taziye mesajı yayınladı.

"Milletimizin başı sağ olsun"  

Salaş, mesajında şu ifadeleri kullandı, “Ülkemizde huzur ve nizamın temini uğruna, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden her türlü tehdide canı pahasına mücadele eden güvenlik güçlerimize yönelik düzenlenen hain saldırıları lanetliyoruz. Kopmayan bir kardeşlik bağı ile asırlardır yaşadığımız bu topraklarda, ülkemizin istikrarını hedef alan, birliğimizi ve huzurumuzu bozmaya yönelik hareket eden şer odaklarınca düzenlenen kalleş saldırılara ve teröre karşı, kardeşlik ve dayanışma duygularımızdan taviz vermeden, sabırla dimdik ayakta kalmaya devam edeceğiz. Unutulmamalıdır ki menfur saldırılardan medet umanlar, hain planlarıyla asla emellerine ulaşamayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı olarak milletimizin birliği ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna şehit olan hemşehrimiz P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı’na Allah'tan rahmet; ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Nevşehir’imize ve milletimize başsağlığı diliyorum." dedi.

22 yaşında bekar ve bir evin tek oğlu olan Şehit Uzman P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı'nın naaşı, bugün Mardin Havalimanında düzenlenecek törenle memleketi Nevşehir'e uğurlanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.