banner461

Başkan Savran, 'Yürüyen merdivenler artık yürüyecek'

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Kapalı pazar yerinde 30 aydır yürümeyen merdivenlerin onarılması için talimat verdi.

banner15
Başkan Savran, 'Yürüyen merdivenler artık yürüyecek'
27 Mart 2021 Cumartesi 15:25

banner517
banner134

FİB Haber Merkezi olarak "Nevşehir'de yürüyen değil, yürüten merdiven!" başlığı ile gündeme taşıdığımız haberimizin ardından, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran; 'Yürüyen merdivenler artık yürüyecek' sözleriyle vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetin çözümü için son noktayı koydu.

Başkan Savran son noktayı koydu...

Nevşehir'de her hafta yaklaşık haftalık 50 bin kişinin kullandığı ve şimdiye kadar maalesef göz ardı edildiği için 30 aydır çalışmayan yürüyen merdivenlerle, yine çalışmayan asansörlerin onarılması için müjdeli haber Belediye Başkanı Mehmet Savran'dan geldi.

Geçtiğimiz günlerde kapalı pazar yerini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Kapalı pazar yerinde bulunan arızalı asansör ve yürüyen merdivenlerin bakım ve onarım çalışmaları için talimat verdiği, bu kapsamda Kapalı Pazar yerindeki yürüyen merdivenlerin en geç 1 ay içerisinde onarılarak aktif hale getirileceği bildirildi.

Başkan Savran'dan Çifte Müjde...

Ayrıca, yine Terminal çatısının bakım ve onarımı içinde önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacağı ifade edildi.

Bu duyarlılığı için Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Savran'a teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.