banner461

Büro Memur-Sen Nevşehir Adliye İşyeri Temsilcisi Sinan Arısoy Oldu

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir Şubesi Adliye İşyeri Temsilcisi olarak Sinan Arısoy atandı.

banner15
Büro Memur-Sen Nevşehir Adliye İşyeri Temsilcisi Sinan Arısoy Oldu
10 Mart 2022 Perşembe 15:00

banner517
banner134

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir Şubesi Adliye İşyeri Temsilcisi olarak Sinan Arısoy atandı. Görevlendirme yazısı Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı AĞMANALMAZ tarafından Sinan ARISOY'a verildi.

Burada konuşma yapan Başkan AĞMANALMAZ, "Büro Memur-Sen, hizmet kolunda tek yetkili sendikadır. Şu ana kadar tüm memurlarımız için kazanımlar sağladık, daha da sağlamaya devam edeceğiz." dedi.

AĞMANALMAZ şöyle konuştu: "Hangi hak olursa olsun, küçük/büyük demeden peşini bırakmayacağız. Devletimiz büyüktür. Hiç bir ferdini mağdur etmez. Ancak, biz de hakkımızı usulen istemesini bileceğiz. Bu işin usulü öncelikle sendikalaşmaktan geçmektedir. Ülkemizde memurların sendikalaşma oranını epeyce yükselttik. Daha da yükselmesi için her memurumuza ulaşmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın ekip işi olduğunun da farkındayız. İşte bu sebeple, Adliye ekibimize Sinan ARISOY kardeşimizi dahil ettik. Güzel işler yapacağına kanaatimiz tamdır. Kendisine başarılar dilerim. Adliye memurlarımızı tek yetkili sendika olan Büro Memur-Sen çatısı altında birlik olmaya davet ediyorum."

Adliye İşyeri Temsilcisi Sinan ARISOY da, "Şahsıma verilen görevden dolayı başta İsmali AĞMANALMAZ Başkanıma ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Adliye çalışanlarının hakkını savunmada kendileriyle omuz omuza olmaktan onur duyarım. Talep ve sorunlarının takipçisi olacağım." dedi.

Toplantıda Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcıları Mansur İNANICI, Fuat BALKAN ile Adliye İşyeri Temsilcisi İsmail ARIK da yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.