banner461

Çeşmeden Ne İstediniz?

Nevşehir Merkezde, Meteris meydanında Alibey Camii çevresi esnafları güne hiç beklemedikleri bir şekilde başladı.

banner15
Çeşmeden Ne İstediniz?
04 Haziran 2016 Cumartesi 11:01

banner517
banner134
Dün gece geç saatlerde kimliği belirlenemeyen şahıs yada şahıslar tarafından meteris meydanının simgelerinden birisi haline gelen, Barataloğullarından Ali Oğlu Çanakkale Şehidi Hüseyin ve Oğlu Mustafa Öncül Hayratı tabelasının da üzerinde asılı olduğu çeşmeyi yıkılmış olarak buldular.
Çeşmeyi kimin yada kimlerin bu hale getirdiği çevredeki MOBESE ve güvenlik kameraları aracılığı ile araştırılıyor. Bunu yapan şahısların, insanlara hizmet için yapılmış bir hayrattan ne istediler, neden bu hale getirdiler bunu anlamak mümkün değil.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kuru Hasan - 5 yıl önce
Mobeseler neden anlık müdahaleler için kullanılmıyor Allaha emanetmi bu şehrin güvenliği
Avatar
MUŞKARALI5050 - 5 yıl önce
Güvenlik görevlilerimiz ve güvenlik kameralarımız olduğunu bile bile bunu yapan hadiszleri tebrik etmek lazım aynı zamanda güvenlik görevlilerimizide nevşehirimizin göbeğinde kafasına göre at koşturuyor herkes herhalde...
Avatar
Hüseyin osma - 5 yıl önce
Bir çeşmenin ne hükmü var, bi hiç uğruna kocaman Alibey Hanını birilerine peşkeş çekmek için yakıp, yıkıp yok ettiler, şimdide orada rızasız cenaze namazı kılıyorlar, bakalım çeşmenin yerine ne yapacaklar, bi taksi durağı yapılırsa şaşırmayın!!
Avatar
çoban - 5 yıl önce
Bu mobeseler nevsehirde fasa fiso zaten benim devletim güvenlik için para verip oraya mobese dikiyorsa bi zahmet maaşını alan memurda başında duruversin.