banner461

Derinkuyu'da Bayramlaşma Programı Düzenlendi

Derinkuyu Kaymakamlığı ile Derinkuyu Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma programı bu yılda Hakkı Atamulu kültür parkı bahçesinde yapıldı.

banner15
Derinkuyu'da Bayramlaşma Programı Düzenlendi
01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:04

banner517
banner134

Derinkuyu Kaymakamlığı ile Derinkuyu Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma programı Hakkı Atamulu Kültür Parkında düzenlendi.

Derinkuyu'da Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programına Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve ilçe protokol üyeleri katıldı.

Derinkuyu İlçe protokolümüz bayramlaşma proğramı gerçekleştirdik. Rabbim nice bayramlara birlik, beraberlik ve huzur içinde kavuşturmayı nasip etsin inşaAllah diyen Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Kurban Bayramı öncesi ilçede bütün hazırlıkların tamamlandığını ve korona virüs salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığı ifade ederek, Kurban Bayramı’nın huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Aksoy, Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Derinkuyu Belediyesi olarak hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir alınmıştır. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Derinkuyulu hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.