banner461

Derinkuyu'da Otobüs ve Servisçiler 'Mustafa Yılmaz İle Devam' Dedi

SS. Derinkuyu Otobüsçüler Ve Öğrenci Servisleri Kooperatifi tarafından düzenlenen olağan kongrede mevcut Başkan Mustafa Yılmaz güven tazeledi.

banner15
Derinkuyu'da Otobüs ve Servisçiler 'Mustafa Yılmaz İle Devam' Dedi
15 Ekim 2021 Cuma 16:30

banner517
banner134

SS. Derinkuyu Otobüsçüler Ve Öğrenci Servisleri Kooperatifi tarafından düzenlenen olağan kongrede mevcut Başkan Mustafa Yılmaz tek aday olarak seçime girerek tekrar güven tazeledi.

6 yıldır Kooperatif Başkanlığı yapan Derinkuyu Otobüsçüler ve Öğrenci Servisleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Yılmaz kongrenin ardından yaptığı konuşmasında; “Öncelikle Kooperatifimizin Olağan genel kurul kongresinin tüm üyelerimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Gerçekleştirdiğimiz genel kurulla yeniden bizlere teveccüh göstererek görev vermenizden dolayı da çok teşekkür ediyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi tüm üyelerimizin bundan böyle de bizlere destek vereceğine inanıyoruz. Her zaman olduğu gibi bu yeni dönemde de yönetim kurulumuz çalışmalarını üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde sürdürecektir. Biz örnek bir aileyiz ve bu nedenle yapacağımız çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi fikirlerini alarak hayata geçireceğimizi bilmenizi istiyorum.”dedi. 

Bizde FİB Haber Merkezi olarak, kongrede güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçilen Mustafa Yılmaz'ı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.