banner461

DERSİAD Nevşehir Şubesi ve Seyahate katılan iş adamları Bosna Hersek’ten misafirlerini ağırladı

Bosna Hersek’in Mostar Müftüsü Nevşehir’e iadeyi ziyarette bulundu. Müftüyü Nevşehir’de, DERSİAD Nevşehir Şubesi ve seyahate katılan iş adamları konuk etti.

banner15
DERSİAD Nevşehir Şubesi ve Seyahate katılan iş adamları  Bosna Hersek’ten misafirlerini ağırladı
28 Temmuz 2017 Cuma 13:51

banner517
banner134
Bosna Hersek’in Mostar Müftüsü Nevşehir’e iadeyi ziyarette bulundu. Müftüyü Nevşehir’de, DERSİAD Nevşehir Şubesi ve seyehata katılan iş adamları konuk etti.

Geçtiğimiz aylarda DERSİAD Nevşehir Şube Başkanlığının organizasyonunda Bosna Hersek’e yapılan ziyaretin ardından Mostar Müftüsü Süleyman Hoca beraberinde 51 öğrencisiyle birlikte Nevşehir’e geldi.

Ziyaretleri esnasında Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in tarihi ve turistik merkezlerini gezip, görme fırsatı da bulan misafir heyet kendilerine desteklerinden dolayı başta DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK'e, yönetim kurulu üyelerine, seyehata katılan Nevşehirli iş adamlarına ve Gürbüz Dinç'e teşekkür ettiler.

Düzenlenen gezi programının ardından DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK ve yönetim kurulu üyeleri ile DERSİAD yöneticilerine çeşitli hediyelerde takdim eden Borsa Hersek’ten gelen misafir heyet Nevşehir’deki gezi ve programlarından duydukları memnuniyeti de ifade ettiler. 


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.