banner461

Engelli bireyler Göreme'de ATV'lerle safari yaptılar

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) yönetimi ve üyeleri Göreme'de ATV'lerle safari yaptılar.

banner15
Engelli bireyler Göreme'de ATV'lerle safari yaptılar
14 Mayıs 2022 Cumartesi 19:26

banner517
banner134

Göreme Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) yönetimi ve üyelerini aileleriyle birlikte ağırladı.

Göreme ATV'ciler Birliği Dernek Başkanı Adem Akdoğan’ın öncülüğünde ve Göreme Belediyesinin destekleriyle gerçekleşen etkinlik kapsamında dernek üyeleri ve aileleri ATV safari turu yaptılar. Etkinlik kapsamında; Kılıçlar Vadisi, Güllüdere ve Kızlar Manastırını gezdiler.

Engelli bireyler ve aileleri ile yakından ilgilenen Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, "Bu anlamlı projeye öncülük eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu'ya ve ATV turunu düzenleyen Adem Akdoğan'a teşekkür ederim.

Belediyemiz olarak her daim sosyal sorumluluk projelerinin destekçisiyim. Bizlerinde birer engelli adayı olduğumuzu unutmadan '10-16 Mayıs Engelliler Haftası' vesilesiyle bu konuda daha sorumlu ve bilinçli davranmak zorunda olduğumuzu bir kez daha anlamak, anlatmak gerekiyor. Tüm engelli vatandaşlarımızı ve kıymetli ailelerini saygı ve sevgiyle selamlıyorum. En büyük engel sevgisizliktir. Engelleri birlikte aşalım." dedi.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu'da, "Dernek üyesi arkadaşlarımız bugün Göreme'de unutulmaz bir gün yaşadılar. Ben bu vesileyle başta bizlere ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Sayın Ömer Eren olmak üzere Göreme ATV'ciler Birliği Dernek Başkanı Adem Akdoğan’a ve değerli tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.Allah razı olsun" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.