banner461

Esnafların E-Tebligat Sistemine Kaydı Görüşüldü

Nevşehirli Esnafların E-Tebligat Sistemine Kaydı Görüşüldü...

banner15
Esnafların E-Tebligat Sistemine Kaydı Görüşüldü
14 Mart 2022 Pazartesi 08:33

banner517
banner134

Nevşehir Defterdarı Orhan Taş beraberinde Gelir Müdürü Mustafa Sevim'le birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı 'yı ziyaret ederek; esnaf ve sanatkarların E-Tebligat  sistemine geçişini görüştü.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Taş; Nevşehir Defterdarlığı olarak ilimizde esnaf ve sanatkarların maliye, mtv, vergi, borç durumu vb. tüm bilgilerine rahatlıkla ulaşabileceği ve ödeyebileceği, hakkında bir borç mahsubu olduğunda anında haberi olabileceği E-Tebligat sistemine esnaf ve sanatkarların mobil uygulamalardan veya internetten rahatlıkla kaydolabileceğini belirtti.

NEVESOB Başkanı Pınarbaşı ise konuşmasında; esnaf ve sanatkarın devletine karşı olan tüm yükümlülüklerini yerine getirmede hassasiyet içerisinde olduğunu belirterek, konuyla ilgili Odalarımız vasıtasıyla tüm esnaf ve sanatkarların bilgilendirileceğini söyledi. Ziyaretin sonunda NEVESOB Başkanı Pınarbaşı Defterdar Taş'a hatıra olması amacıyla kurum logolu çanak tabak hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.