banner461

FİB Haber “WhatsApp” ihbar hattı ilgi görüyor

Nevşehirde, FİB Haber Merkezi tarafından uygulamaya konulan WhatsApp ihbar hattını kullanan vatandaşlar, çektikleri fotoğraf ve videoları www.fibhaber.com ile paylaşmaya devam ediyor.

banner15
FİB Haber “WhatsApp” ihbar hattı ilgi görüyor
05 Kasım 2021 Cuma 13:50

banner517
banner134

Nevşehir - Kapadokya FİB Haber WhatsApp ihbar hattı büyük ilgi görüyor. Siz de fotoğraf ve görüntülerinizi gönderin, yayınlayalım. 0 532 384 48 50

Nevşehir Haberde Gündemin Adresi www.fibhaber.com haber sitesi olarak yayınlanmasını istediğiniz haberin fotoğraflarını sizde çekin gönderin, yayınlayalım.

Nevşehir'in ilk ve en çok takip edilen internet haber gazetesi www.fibhaber.com ile çevrenizde gördüğünüz haberlik olayları çekin bize Whatsapp’tan gönderin. Haberini yayınlayalım.

www.fibhaber.com "Çek-Gönder-Yayınlansın" 

Siz çekin, bize gönderin biz de yayınlayalım...

Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, şikayet yada önerilerinizi, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de fibhaber.com'da değerlendirelim.

Kentinizde, ilçenizde, köyünüz veya mahallenizde gördüğünüz olumsuzlukları, komik olayları, ilginç fotoğrafları bizimle paylaşın. Anında FİBHABER.COM’da yayınlansın.

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit sadece Whatsapp için kullanabileceğiniz 0 532 384 48 50 nolu hattını cep telefonunuza kaydedin. Fotoğraflarınızı bu numaraya paylaşabilirsiniz.

Nevşehir'de haberleriyle halkın sitesi olan FİBHABER.COM’a daha rahat ulaşabilirsiniz.

Haberlerinizi Bekliyoruz...
Nevşehir’e Gündemin Adresi www.fibhaber.com Nevşehir'de gördüğünüz olayların haber yapılmasını istiyorsanız haberin fotoğrafı çekin bize 0 532 384 48 50 whattsapp numarasından atın yayınlayalım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.