banner461

Genç Nevşehirliler Platformundan Elkatmış'a 'geçmiş olsun' ziyareti

Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca ve beraberindeki heyet, Nevşehir'in unutulmaz siyasetçilerinden ve eski Milletvekillerinden Av. Mehmet Elkatmış'ı evinde ziyaret ettiler.

banner15
Genç Nevşehirliler Platformundan Elkatmış'a 'geçmiş olsun' ziyareti
03 Kasım 2019 Pazar 01:21

banner134

NEVŞEHİR/FİBHABER- Genç Nevşehirliler Ankara Platformu Başkanı Ziya Ağca ve beraberindeki heyet, 2 Ay önce Ankara'da Beyin kanaması ameliyatı geçiren Nevşehir'in unutulmaz siyasetçilerinden ve eski Milletvekillerinden Mehmet Elkatmış'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Platform Başkanı Ziya Ağca;" İnsan Hakları Savunucusu, Hukukçu, Siyasetçi, TBMM Susurluk Araştırma Komisyonu Başkanı ve Devlet adamı olan değerli hemşerimiz ve büyüğümüz olan Sn. Mehmet ELKATMIŞ'a geçmiş olsun ziyaretine gittik. Geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucu ameliyat olan Nevşehir'imizin yetiştirdiği önemli siyaset adamlarından Av. Mehmet ELKATMIŞ hemşerilerine yaşamış olduğu tecrübeleri aktardı. Bizde Ankara'da kurmuş olduğumuz platform hakkında bilgi verdik. Bizlere gönlünü açan ve ilgiyle karşılayan büyüğümüze teşekkür ederiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.