banner461

Geziyorum öğreniyorum temalı bisiklet turu etkinliği düzenlendi

Gülşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Her Mevsim Bisiklet etkinliği bu kez Geziyorum Öğreniyorum adı altında gerçekleştirildi.

banner15
Geziyorum öğreniyorum temalı bisiklet turu etkinliği düzenlendi
28 Şubat 2017 Salı 13:17

banner517
banner134
Gülşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Her Mevsim Bisiklet etkinliği bu kez Geziyorum Öğreniyorum adı altında gerçekleştirildi. Gülşehir Hükümet Konağı önünde başlayan etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan’ı ziyaret eden İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli ile Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Çiftçi’de katıldı.
Sağlıklı yaşama ve kitap okumaya katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlik İlçe Milli Eğitim Müdürünün start vermesiyle başladı.
İlçe turu yapıldıktan sonra Arapsun Konağı önünde okuma etkinliği düzenlendi. Daha sonra Atatürk İlkokulunda devam eden etkinlikte kitap hediyesi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan etkinliği düzenleyen ve katılımlarıyla katkı sağlayan okul idaresine öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederek, tüm Gülşehir halkını sağlıklı yaşam adına bisiklet sürmeye ve kitap okumaya davet etti.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.