banner461

Göreme'de Profesyonel Fotoğrafçılık Kursu Başladı

Göreme Belediye Başkanlığımızın ve kasabamızın esnaflarından Kemal Eren’in öncülüğünde Murat Yavuz, İbrahim Büyük’ün destekleriyle ‘Profesyonel Fotoğrafçılık’ meslek edinme kursları başlatılmıştır.

banner15
Göreme'de Profesyonel Fotoğrafçılık Kursu Başladı
28 Temmuz 2021 Çarşamba 16:41

banner517
banner134

Göreme Belediye Başkanlığımızın ve kasabamızın esnaflarından Kemal Eren’in öncülüğünde Murat Yavuz, İbrahim Budak’ın destekleriyle bölgemizin önemli bir ihtiyacını daha karşılamak üzere başlatılan ‘Profesyonel Fotoğrafçılık’ eğitiminde Güzel Atlar Diyarı’nda eşsiz fotoğraflar görüntülemek için gençlerimize meslek edinme kursları başlatılmıştır.

"Bölgemizde Fark Yaratmak Bizim İşimiz"

Profesyonel fotoğrafçılık kursu bunlardan ilki olup bölgedeki ihtiyaçlara yönelik mesleki kurslar devam edecektir.

Göreme Gençlik Birliği üyelerinden oluşan 14 gencimizin ‘Profesyonel Fotoğrafçılık Eğitimi’ başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra beldemizdeki fotoğraf hizmetlerinde büyük bir fark yaratacaktır. 

Hizmet alanında gençlerimize verilen bu eğitimde katkıda bulunan Göreme Aile ve Gençlik Derneği Başkanı İsmail Budak ve üyelerine, Atlantis Akademi Kurucusu Zehra Yaman’a ve gençlerimize profesyonel bir şekilde bilgi ve tecrübelerini aktaran fotoğraf sanatçısı değerli eğitmenimiz Derya Yazar Atasever’e teşekkür ederiz. 

Bölgemizde “Önce İnsan” sloganıyla gençlerimiz ve bölge halkımız için eğitime öncelik hizmetlerimiz devam edecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.