banner461

Gülay ve Furkan Erdoğan Çifti Muhteşem Düğünle Dünya Evine Girdi

Nevşehir'in saygın ve seçkin eşraflarından Erdoğan Ailesi’nin evlatları Av. Ali Furkan Erdoğan, Bozdağlı Ailesinin biricik kızları Gülay Bozdağlı ile bu hafta sonu Avanos Alp Otelde düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi...

banner15
Gülay ve Furkan Erdoğan Çifti Muhteşem Düğünle Dünya Evine Girdi
21 Temmuz 2020 Salı 15:14

banner517
banner134

Nevşehir'in saygın ve seçkin eşraflarından Erdoğan Ailesi’nin evlatları Av. Ali Furkan Erdoğan, Bozdağlı Ailesinin biricik kızları Gülay Bozdağlı ile bu hafta sonu Avanos Alp Otelde düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi...

Eroğan Çifti Avanos Alp Otel havuz başında gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Kapadokya Bölgesinin önemli mekanlarından Avanos Alp Otelde yapılan dillere destan bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Av. Ali Furkan Erdoğan ve Gülay Bozdağlı'yı, bu mutlu günlerinde, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İstanbul Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Bektaş Demir, Ersan Erkut, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ile birlikte Nevşehir İş Dünyası, Eğitim ve Siyaset Camiasını buluşturan muhteşem düğünde Gülay ile Ali Furkan Erdoğan çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.Nevşehir'in esnaf, siyaset, sanat ve iş çevrelerinin tanınmış simalarını bir araya getiren düğün törenine, her iki ailenin yakınları ile Nevşehir, Aksaray, Ankara, Kayseri, İstanbul ve ülkemizin muhtelif kentlerinden gelen kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 

Çiftin nikahını Avanos Belediyesi Nikah Memuru Hülya Köse kıydı. Çiftlerin Şahitliklerini ise Oğuzhan Erdoğan ile Özge Yandı yaptılar...

Merasim öncesinde kısa bir konuşma yaparak çifti kutlayan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, aile kurumunun kutsal ve önemli olduğunu vurguladı. Toplumun temel taşının aile olduğunun altını çizen Başkan Arı, genç çifte Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ederken, Gülay ile Ali Furkan Erdoğan çiftine bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu. 

Gelinin Ailesi ile damadın annesi Tülay ve babası Salim Erdoğan kendilerini bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan bütün herkese teşekkür etti.
Başarılı sunumlarıyla düğüne renk katan Fikret Çapacı nın anonsu ile sahneye davet edilen Damat ve gelin para yağmuruna tuttular. Nevşehir'in sevilen simalarından İş adamı Salim Erdoğan'ın in oğlu Av. Ali Furkan Erdoğan ile, Nevşehir'in yine sevilen ve tanınmış ailelerinden Bozdağlı Ailesi'nin biricik kızları Gülay Bozdağlı'nın, adeta dillere destan düğün törenine katılan davetliler, unutulmaz bir akşam yaşadılar.

Adeta masalları aratmayacak bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, damadın babası Salim Erdoğan ile gelinin babası Ahmet Bozdağlı, misafirlerini girişte karşılayıp, yerlerine kadar eşlik ettiler. Düğün sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergilediler.

Düğüne katılan sanatçı Ersin Tunç Orkestrası, söyledikleri birbirinden güzel parçalarla, düğüne renk kattılar.

Birbirinden güzel parçaları eşliğinde coşan davetliler, zaman zaman söylenen parçalara eşlik ederek dans ettiler ve keyifli anlar yaşadılar.

Hiçbir masraftan kaçınılmayan ve davetlilerin rahatı için en ufak ayrıntının bile düşünüldüğü düğün töreni sonrası, davetliler, genç çifti tebrik ederek, ayrıldılar.

Rüya gibi geçen Düğün töreni sonrası mutluluğu gözlerinden okunan damadın babası işadamı Salim Erdoğan, duygularını şöyle dile getirdi:
Çok mutluyum mutluluğumuzu anlatmak çok zor ‘Allah; bütün anne ve babalara böylesi mutlu günleri nasip etsin inşallah. Canımdan çok sevdiğim oğlum Ali Furkan ve kızımız Gülay'ın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan çeşitli İllerden gelen tüm Akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepisinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim, Darısı bekarların başına' dedi.

Genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyoruz.‬

Düğün töreni sonrası FİB Haber Merkezimize aile büyüğü adına açıklamada bulunan Gelin Kızın Babası Ahmet Bozdağlı'da; "Bu güzel günümüzde evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm eş, dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

Günün kahramanları Gülay ile Ali Furkan Erdoğan çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB HABER MERKEZİ olarak Hayatlarını birleştiren Gülay & Ali Furkan ERDOĞAN genç çiftimizi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

İşte  "ERDOĞAN" Ailesinin Dillere Destan Düğününden kareler...

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

nevsehirorganizayon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.