banner461

Hacıbektaş'ta '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Kutlandı

Hacıbektaş ilçesinde 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı kapsamında Milli Birlik Yürüyüşü gerçekleştirildi.

banner15
Hacıbektaş'ta '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Kutlandı
16 Temmuz 2020 Perşembe 18:17

banner517
banner134

Hain darbe girişiminin dördüncü yılında tüm yurtta olduğu gibi Hacıbektaş ilçesinde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri düzenlendi.

15 Temmuz'un dördüncü yılında, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına Hacıbektaş İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu, Hacıbektaş Belediye Başkanı  Arif Yoldaş Altıok, AK Parti İlçe Başkanı Emrah Demir ve ilçe protokolü ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlik kapsamında akşam saatlerinde toplanan vatandaşlar "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" sloganı eşliğinde Hacıbektaş Belediye Önü Cumhuriyet Meydanında başlayıp, Hastane önünden tekrar belediye önüne yürüdü.

15.Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Günü Hacı Bektaş Veli Müzesi önünde vatandaşlara şerbet ikraminda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Emrah Demir; "birlik ve beraberlik içerisinde; 15 Temmuz gecesi olduğu gibi; hiçbir zaman, hiçbir kimse Türkiye’ye diz çöktüremeyecektir. Bu onurlu ve dik duruşu bize miras bırakan şehitlerimizi asla unutmayacağız, unutturmayacağız.‬" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.