banner461

İl Müdürü Açar'dan İl Temsilcisi Gazi Zeki Didinmez’e Ziyaret

Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halit Açar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir Şubesine iade-i ziyarette bulundu.

banner15
İl Müdürü Açar'dan İl Temsilcisi Gazi Zeki Didinmez’e Ziyaret
23 Ocak 2023 Pazartesi 18:29

banner134

Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halit Açar, Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimler Derneği Nevşehir İl Temsilciliğine ziyaret etti.

Ziyarette İl Müdürü Halit Açar, Şube Başkanı Afrin Gazisi Zeki Didinmez ve Terörle Mücadele Gazisi Mustafa Tanrıkulu ile görüştü.

Şehit yakınları ve gazilerin vatan, bayrak ve millet sevgisi uğruna bir an bile düşünmeden canını ortaya koyarak mücadele eden yiğitler olduğunu dile getiren İl Müdürü Açar, “Şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz bu mukaddes ülkeye kahraman evlatlar yetiştiren en değerli emanetimizdir. Bu emanetlere sahip çıkmak asli görevimizdir. Vatan için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum’’ dedi.

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'de "Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halit Açar'a yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz." dedi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.