banner461

Kanal 7 Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık Ürgüp’te...

Kanal 7 ekranlarının başarılı ve sevilen yayınlarından olan “Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık” programının Nevşehir ili Ürgüp çekimleri yayımlandı.

banner15
06 Ekim 2022 Perşembe 14:05

banner134

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlerinize konuk oluyor.

"Op. Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık” programının bu haftaki Nevşehir bölümünde; Ürgüp ilçemiz ve 50. Uluslararası Ürgüp Bağ Bozumu Festivali yer aldı.

Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor. Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor.

Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak, Ürgüp'te ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Ayrıca Ürgüp Bağbozumu Festivalinden görüntülerinde yer aldığı proğramda Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner'lede röportaj yer alıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ her Cumartesi Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.