banner461

Kapadokya Nevşehirspor'dan, İl Temsilcisi Gazi Didinmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kapadokya Nevşehirspor Başkanı Fatih Önemli ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'i yeni hizmet binasında ziyaret etti.

banner15
Kapadokya Nevşehirspor'dan, İl Temsilcisi Gazi Didinmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti
06 Ocak 2022 Perşembe 18:47

banner517
banner134

Kapadokya Nevşehirspor Başkanı Fatih Önemli ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'i yeni hizmet binasında ziyaret etti.

Vatan için evlatlarını, eşlerini, kardeşlerini feda eden şehit aileleri ve kahraman gazilerimizin fedakarlıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını ve her zaman yanlarında olacaklarını belirten Kulüp Başkanı Fatih Önemli, Kapadokya Nevşehirspor olarak yeni kurulan bu anlamlı dernek İl temsilciliğinin hayırlı olmasını diledi.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez, "aynı zamanda kulüp başkan yardımcılığı göreviyle mensubu olduğum Kulübümüzün ziyaretlerinden ve anlamlı hediyelerinden dolayı başta Kapadokya Nevşehirspor Başkanı Fatih Önemli ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum' dedi.

Şehit kardeşi Muhittin Türk'ün de eşlik ettiği ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.