banner461

Kızılay Nevşehir, Sosyal Yardımlarına Ara Vermiyor!

Geçmiş günlerde bir bağışçı tarafından Kızılay Nevşehir Şubesine bağışlanan yataklar zaman kaybetmeden ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyor.

banner15
Kızılay Nevşehir, Sosyal Yardımlarına Ara Vermiyor!
21 Şubat 2021 Pazar 13:02

banner517
banner134

Kızılay ekiplerinin ve gönüllülerinin  gece gündüz ayırt etmeden gerçekleştirdiği insani yardım çalışmaları sayesinde ihtiyaç sahipleri bir nebze olsun nefes alıyor.

Konu İle Açıklamada Bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Yatak İhtiyacı olan ihtiyaç sahibi ailelerimizi Borsa Kavşağı Üstünde Vakıfbank Karşısında Bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şubemize bekliyoruz. Yardımlarımız Kimlik ve yazılı olarak başvuru kanalıyla gerçekleşiyor, Kızılay Sosyal Yardımlar Bilgi Sistemlerimizden gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ihtiyaç sahipliğini tespit ettiğimiz ailelerin yardımlarını teslim ediyoruz ayrıca Koronavirüs testi Pozitif olup karantina süreçlerini evlerinde geçiren, 65+yaş üstü olan ve kronik hastalıkları olan İhtiyaç Sahibi ailelerin 0 552 168 18 04 nolu Kızılay Nevşehir Kurumsal Numarası üzerinden ulaşması halinde Gıda Kolisi, Hijyen Kolisi ve Kurban Payı olan Kıyma, Kavurma ihtiyaçlarını karşılayacağız" dedi.

Bağışlarınızla bir ihtiyaç sahibinin derdine ortak olmak istiyorsanızda aynı şekilde 0552 168 18 04 nolu hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bağışlarınızla Güçlü Kızılay!


 


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.