banner461

Milletvekili Açıkgöz'den Nevşehir esnaflarına ahilik haftası ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Ahilik haftası kutlamaları kapsamında kent merkezindeki esnafı ziyaret etti.

banner15
Milletvekili Açıkgöz'den Nevşehir esnaflarına ahilik haftası ziyareti
19 Eylül 2019 Perşembe 18:27

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Ahilik haftası kutlamaları kapsamında kent merkezindeki esnafı ziyaret etti.

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz, kent merkezindeki esnafları ziyaret ederek gül hediye etti. 

Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz, Nar Caddesi'nde bulunan işyerlerinde Nevşehirli esnaflara 'Hayırlı işler' dilediler ve sohbet ettiler. 

Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Nevşehir Valimiz İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir İl Başkanımız Rauf Yanar, NEVESOB Başkanımız Mehmet Pınarbaşı ve heyetimizle; Anadolu ahilik geleneğini yaşatan kadim esnafları olan hemşerilerimizi ziyaret ediyoruz.‬

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz'e,  Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt , AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.