banner461

Milletvekili Açıkgöz, Ürgüp Bağ Bozumu Festivaline Katıldı

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp Belediyesi tarafından düzenlenen 50. Uluslararası Bağ Bozumu Festivaline katıldı. 

banner15
Milletvekili Açıkgöz, Ürgüp Bağ Bozumu Festivaline Katıldı
09 Eylül 2022 Cuma 18:12

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir’imize teşrif eden Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişci ve  Nevşehir hazirunumuzla birlikte; AK Parti İl Başkanlığımızı, MHP İl Başkanlığını ve Nevşehir Belediye Başkanlığımızı ziyaret ettik. Ardından yarım assırdır devame den Ürgüp Bağ Bozumu Festivaline katıldık." dedi.

Ürgüp Belediyesi tarafından bu yıl 50.’si düzenlenen Ürgüp Uluslararası Bağ Bozumu Festivaline katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Masalkent Ürgüp’ümüzün; tarihini, kültürünü, tarımını, bölgesel işaretli ürünümüz üzümümüzü ve birçok değerimizi yaşatmaya devam ediyoruz. Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişci, hazirunumuz, hemşehrilerimiz ve konuklarımızla bereketi paylaşıyoruz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Festivalde emeği geçen Tarım ve Orman Bakanlığımıza, Ürgüp Belediye Başkanımız Mehmet Aktürk’e, AK kadrolarımıza ve herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, festivaldeki açılış konuşmalarının ardından festival alanındaki köy stantları ve kadın kooperatiflerinin stantlarını gezerek üzüm üreticileriyle sohbet etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.