banner461

Nevşehir Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmadı

Nevşehir Alperen Ocakları, BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu 12. ölüm yıl dönümünde de unutmadı.

banner15
Nevşehir Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmadı
24 Mart 2021 Çarşamba 23:47

banner517
banner134

Nevşehir Alperen Ocakları, BBP'nin kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 12. yıldönümü ve yaklaşan Berat kandili nedeniyle kandil simidi dağıttı, "Şehit Bilge Alperen'den Alperenlik" kitabı dağıttı.

FİB Haber Merkezinide ziyaret eden Nevşehir Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Alper Kama, 25 Mart 2009 günü şer odakları tarafından Muhsin Yazıcıoğlu’nu şehit edenler onunla birlikte Türk- İslam ülküsünü de bitirdiklerini sandılar. Ancak bütün dünya duysun ve bilsin ki bu topraklarda son nefer son nefes tükenene kadar Muhsinler bitmez. Türk gençliği olarak Muhsin Başkanımızın emaneti emanetimiz davası davamızdır. Bizler Alperenler olarak, 25 Mart 2009'dan beri şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun katillerine inat daha güçlü ve daha azimli çalışmaktayız. Şehit Bilgemiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu unutmadık, unutturmayacağız. Nevşehir Alperen Ocakları olarak düzenlediğimiz organizasyonlarla hatırasını yaşatıyor ve kendisini dualarla anıyoruz.  

Bu kapsamda, Merhum liderimiz Yazıcıoğlu'nun 12. ölüm yıl dönümü nedeniyle tüm siyasi partilere, kurum ve kuruluşlara, STK’lara ve ilimizde görev yapan gazetecilere hem "Şehit Bilge Alperen'den Alperenlik" kitabı hemde Cumartesi gecesi eda edeceğimiz Berat Kandili dolayısıylada kandil simidi dağıtıyoruz." dedi.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren FİB Haber Merkezi Genel Koordinatörü Fikret Çapacı'da, "Ülkemizin yetiştirdiği önemli değerlerimizden  Muhsin Yazıcıoğlu'na vefatının 12. yıldönümünde Allah'tan rahmet diliyor, Nevşehir Alperen Ocaklarına da kitap hediyesi ve kandil simidi için teşekkür ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.