banner461

Nevşehir Belediyesi 25 İşçi Alacak

Nevşehir Belediyesi bünyesinde 25 kişilik boş pozisyonu ile farklı niteliklere sahip personeller alacağını açıkladı.

banner15
Nevşehir Belediyesi 25 İşçi Alacak
19 Haziran 2019 Çarşamba 10:16

banner134

Nevşehir Belediyesi 25 kişilik boş kadro ile KPSS şartı olmadan, 20 Beden İşçisi, 4 Vatandaş Danışmanı ve 1 Özel Güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Alımlar Daimi ve geçici niteliğinde yapılacak. Söz konusu Geçici niteliği sadece beden işçisi pozisyonu için geçerli olup adayların çalışma süresi 31 Ekim 2019 a kadar olduğu da ilanda belirtildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

Yukarıdaki pozisyonlarda başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen bazı genel ve özel nitelikleri yerine getirmeleri gereklidir. Peki Nedir bu nitelikler?

Adaylardan aranan genel nitelikler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacaktır.

Özel olarak ise, Beden işçisi için, park ve Bahçelerde görevini ve temizliğini yapmasına engel olabilecek bir durum olmamak,

Vatandaş Danışmanı için, 1 yıldır Nevşehir'de ikamet ediyor olmak, Diksiyonu çok iyi olmak, En az lise mezunu olmak, Bilgisayar sertifikası sahibi olmak,

Özel Güvenlik Görevlisi için ise, Bayan olmak, özel güvenlik sertifikasına sahip olmak ve 1 yıldır Nevşehir'de ikamet ediyor olmak gibi nitelikler aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 18 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 20 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Nevşehir Belediyesine yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.