banner461

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Şahin'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri ...

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hasan Ali Karasar ve Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin'i makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Şahin'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri ...
10 Haziran 2021 Perşembe 22:10

banner517
banner134

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hasan Ali Karasar ve Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Kürşat Şahin'i makamında ziyaret etti.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Adem Aydemir, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Kürşat Şahin'i ziyaret etti.

2021 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi ile Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Kürşat Şahin'e  hayırlı olması ve başarılarının devamı dileğinde bulundu. 

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Karasar'dan Ziyaret ...

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hasan Ali Karasar, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Kürşat Şahin'i ziyaret etti.

2021 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi ile Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Kürşat Şahin'e hayırlı olması ve başarılarının devamı dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.