banner461

Nevşehir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu gerçekleştirildi

Nevşehir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü, Nevşehir Valiliği'nin düzenlediği resepsiyon ile kutlandı.

banner15
Nevşehir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu gerçekleştirildi
01 Eylül 2022 Perşembe 10:56

banner517
banner134

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıldönümü dolayısıyla Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında il protokol üyeleri, şehitlerimizin kıymetli aileleri, kahraman gazilerimiz ve STK’larımızın katılımıyla, Jandarma Sosyal Tesislerinde resepsiyon verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir'de de coşkuyla kutlandı. Nevşehir Valiliği koordinesinde düzenlenen kutlama törenlerinin ardından Vali İnci Sezer Becel'in ev sahipliğinde 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu gerçekleştirildi.

Jandarma Sosyal Tesislerinde düzenlenen resepsiyonda Vali İnci Sezer Becel, davetlileri kapıda karşıladı. Vali Becel, resepsiyon boyunca davetliler ile birlikte yakından ilgilenirken, 30 Ağustos Zaferi'nin anısına pasta kesildi. 

Resepsiyonda, Vali Becel; “Davetimize icabet ederek geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi ve katılımcıların 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik etti.

Resepsiyonda masaları dolaşarak, konukları, şehit aileleri, yakınları ile gazilerimizle yakından ilgilenen Vali Becel, onlarla bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.