banner461

Nevşehir'de bugün spor tesisleri ile cami ve mescitler denetleniyor

Kontrollü Normalleşme için Dinamik Denetim Modeli kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel koordinesinde, yetkililerin öncülüğünde iş yerlerine yönelik denetimler sürüyor!

banner15
Nevşehir'de bugün spor tesisleri ile cami ve mescitler denetleniyor
11 Mart 2021 Perşembe 16:12

banner517
banner134

Dinamik Denetimler Sürüyor Kontrollü Normalleşme için Dinamik Denetim Modeli kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel koordinesinde, yetkililerin öncülüğünde her gün çeşitli alanlara yönelik denetimlerimiz sürüyor!

Nevşehir'de Dinamik ve Tematik Denetimler kapsamında, cadde, sokak, meydan gibi yerlerde maske denetimi, Halı sahalar/spor tesisleri ile cami ve mescitler denetleniyor.

Yapılan denetimlerde maske, sosyal mesafe ve hijyen başta olmak üzere birçok kurala uygunluk denetlendi. Yetkililer denetimlerin her gün devam edeceğini belirterek vatandaşların kurallara uymasını istediler.

Denetim faaliyetlerinde kolluk kuvvetlerinin yanı sıra tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, yerel yönetimler ve meslek odalarından destek alınıyor.

Öte yandan haftanın 7 günü sürecek sıkı denetimler kapsamında ilimiz Nevşehir genelinde yarında (12 Mart Cuma) AVM’ler, marketler, bakkallar, manavlar, kasaplar, kuruyemişçiler Kurulma/faaliyette bulunma süresi yöreden yöreye farklılık gösteren pazaryeri/semt pazarı, sosyete pazarı gibi yerlerin kurulu olduğu/faaliyette bulunduğu günlerde denetlenmesi sağlanacak. Faaliyette bulunma süresi yöreden yöreye farklılık gösteren pazaryeri/semt pazarı, sosyete pazarı gibi yerlerin kurulu olduğu günlerde denetlenecek.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.