banner461

Nevşehir'de bugün toplu taşıma araçları denetlendi

Kontrollü Normalleşme için Dinamik Denetim Modeli kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel koordinesinde, yetkililerin öncülüğünde iş yerlerine yönelik denetimler sürüyor!

banner15
Nevşehir'de bugün toplu taşıma araçları denetlendi
15 Mart 2021 Pazartesi 17:36

banner517
banner134

Kontrollü Normalleşme için Dinamik Denetim Modeli kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel koordinesinde, yetkililerin öncülüğünde her alanda olduğu gibi bugünde, toplu taşıma araçlarına yönelik denetimler yapıldı.

Nevşehir'de Dinamik ve Tematik Denetimler kapsamında, bugün şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapılan her türlü toplu ulaşım araçları (okul servisleri dâhil) ile havalimanı/gar/otogar gibi yerler denetlendi.

Yapılan denetimlerde maske, sosyal mesafe ve hijyen başta olmak üzere birçok kurala uygunluk denetlendi. Yetkililer denetimlerin her gün devam edeceğini belirterek vatandaşların kurallara uymasını istediler.

Denetim faaliyetlerinde kolluk kuvvetlerinin yanı sıra tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, yerel yönetimler ve meslek odalarından destek alınıyor.

Öte yandan haftanın 7 günü sürecek sıkı denetimler kapsamında ilimiz Nevşehir genelinde yarında (16 Mart Salı) berberler/kuaförler/güzellik merkezleri, hamamlar, saunalar, masaj salonları denetlenecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.