banner461

Nevşehir'de dev denetim var

İçişleri Bakanlığı'nın tüm valiliklere gönderdiği genelgeye göre, ilimiz Nevşehir ile birlikte ülke genelinde kapsamlı bir denetim gerçekleştirilecek.

banner15
Nevşehir'de dev denetim var
03 Mart 2021 Çarşamba 15:20

banner517
banner134

İçişleri Bakanlığı'nın tüm valiliklere gönderdiği genelgeye göre,bugün ilimiz Nevşehir ile birlikte ülke genelinde kapsamlı bir denetim gerçekleştirilecek.

Konu hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamasında "Kontrollü Normalleşme Döneminde "Dinamik Denetim Modeli"ne geçiyoruz. 14 maddelik uygulama, birçok kurum ve kuruluşla eşgüdüm içerisinde gerçekleştirilecektir. Yarın 260.000 personelle denetim gerçekleştireceğiz." dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında VKS üzerinden yapılan toplantıya katılan Vali İnci Sezer Becel, "Sayın Bakanımız Süleyman Soylu ile Bugün düzenlenen toplantıda kontrollü normalleşme sürecinde uygulanacak 'Dinamik Denetim Modeli' görüşüldü. Bu kapsamda yarın 260.000 personelle denetimler gerçekleştirilecek." dedi.

Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde Nevşehir il genelinde bugün gün boyu eş zamanlı olarak denetimler yapılacak.

Toplantıda Vali Sezer Becel'e, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol ve Nevşehir İl Emniyet Müdür Vekili Erdem Eylenen'de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.