banner461

Nevşehir'de evden eve nakliyede yoğunluk yaşanıyor

Nevşehir'de Okulların açılarak yüz yüze eğitimin başlaması, düğün sezonu ve Üniversite öğrencilerinin talepleriyle birlikte il genelinde nakliye alanında ciddi bir yoğunluk yaşanıyor.

banner15
Nevşehir'de evden eve nakliyede yoğunluk yaşanıyor
13 Ekim 2021 Çarşamba 09:55

banner517
banner134

Nevşehir'de son dönem Üniversiteninde açılması ile birlikte evden eve ve şehirler arası taşımacılık sezonu tüm hızıyla sürüyor.

Nakliyeciler, Nevşehir'de yaşanan bu yoğunluğun Kasım ayı ortasına kadar sürmesini bekliyor.

Salgın nedeniyle geçen yıl Mayıs-Ekim taşınma döneminde yoğun iş yapan nakliyecilerin işleri bu yılın başında durgunlaşmıştı.

Bu yıl aşılamanın hızlanması, normalleşme dönemiyle birlikte yüz yüze eğitimin başlaması, düğün sezonunun devam etmesi nakliye işlerini kış dönemine göre hareketlendirdi.

Aynı zamanda kentsel dönüşümün hızlanması, Üniversitede eğitim döneminin başlaması nedeniyle kış öncesi kiralık eve çıkan vatandaşlarımız  nakliyede yoğunluğun yaşanmasını sebep oluyor.

Peki evden eve nakliye ne iş yapar? Nakliyat firmaları evinizdeki tüm eşyaların demontajını yaparlar, paketler, yeni eve taşımasını gerçekleştirirler, dilediğiniz odalara eşyaları taşırlar, paketleri açar ve kurulumunu yaparlar.

Nevşehir'de evden eve taşımacılıkta Kaya Nakliye İletişim; 0 535 871 39 17 - 0 541 404 84 69


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.