banner461

Nevşehir'de IPARD II programı bilgilendirme toplantısı!

IPARD II Programı 11. Başvuru Çağrı İlanı kapsamında TKDK Nevşehir İl Koordinatörlüğü tarafından Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

banner15
Nevşehir'de IPARD II programı bilgilendirme toplantısı!
12 Ocak 2022 Çarşamba 12:13

banner517
banner134

TKDK internet sitesinde (tkdk.gov.tr) yayımlanan ÖN İLAN doğrultusunda, en geç 2022 yılı Şubat ayının ilk haftası içinde çıkılacak olan IPARD II Programı 11. Başvuru Çağrı İlanı kapsamında TKDK Nevşehir İl Koordinatörlüğü tarafından Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

11. Başvuru Çağrı İlanıkapsamında; “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” tedbirinden Bitkiselüretimin çeşitlendirilmesi,işlenmesi ve paketlenmesi, Arıcılık ve arı ürünlerinin işlenmesi ve paketlenmesi, Zanaatkârlık ve katma değerli ürünler, Kırsal turizm, Su ürünleri yetiştiriciliği, Makine Parkları ve Yenilenebilir enerji sektörleri kapsamında proje başvuruları yapılabilecektir.

13 Ocak 2022 Perşembe günü saat 14.00’de Nevşehir Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılacak olan Bilgilendirme Toplantısına, Yatırım planlayan potansiyel başvuru sahipleri ve tüm ilgililer davetlidir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.