banner461

Nevşehir'de İyiliğe, hayra, güzelliğe vesile olalım!

Niyet Halis, Amaç Güzel, Hedef Rıza-i İlahi... Kış soğuklarının iyice hissedildiği bugünlerde küçücük dokunuşlarla üşüyen ellerin ısınmasına sebep oldular.

banner15
Nevşehir'de İyiliğe, hayra, güzelliğe vesile olalım!
13 Mart 2021 Cumartesi 18:25

banner517
banner134

Kış güzeldir ama soğuktur garibana, Soba başında oturmak hoştur ama yakacağı yoksa zordur garibana, FİB Ajans Organizasyon Genel Koordinatörü İbrahim Uysal ve Nevşehir Engelliler ve Yaşlılar Derneği Başkanlığı ortak bir projede biraraya geldi.

Odun ihtiyacı olan ailelere destek vermek amaçlı olarak biraraya gelen iki kurum ağaç budadı, odun kesti ve ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdı.

 Bu haber içinizi ısıtacak! 

Dernek başkanı Mehmet Karadaş ve FİB Ajans Organizasyon Genel Koordinatörü İbrahim Uysal yaptıkları açıklamada ; "Bizler Rıza-i İlahi adına yaptığımız bu çalışmada bir ailenin sobasını yaktık ve evinin ısınmasına vesile olduk lakin, bir çok aile var ki soğukta gün geçirmektedirler. Bu aşamada aklımıza gelen bir proje ve fikri tüm halkımız ile paylaşmak ve onlarında desteğini almak istiyoruz. Ağaç budama mevsiminde olduğumuz bu dönemde ağaçlarını budayan halkımızın budanmış ağaçları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için bizleri aramaları ve bir sobada onların yakmasını rica ve arzu ediyoruz. 

Bu güzel haber bize bir şey daha öğretiyor. Niyet hayır olunca, iyilikler de zamanla katlanarak çoğalıyor... 

FİB Ajans Organizasyon Genel Koordinatörü İbrahim Uysal 
Tlf : 0 532 627 2874
Nevşehir Engelliler ve Yaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Karadaş 
Tlf : 0 507 391 9007


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.