banner461

Nevşehir'de Tır, Gelin Arabası Oldu

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde uzun yıllar TIR şoförlüğü yapan Tamer Urgenç, hayatını birleştirdiği Esra Yalım’ı düğüne getirmek için TIR’ı süsleyerek gelin arabası haline getirdi.Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş...

banner15
Nevşehir'de Tır, Gelin Arabası Oldu
27 Mayıs 2016 Cuma 09:55

banner517
banner134
Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde uzun yıllar TIR şoförlüğü yapan Tamer Urgenç, hayatını birleştirdiği Esra Yalım’ı düğüne getirmek için TIR’ı süsleyerek gelin arabası haline getirdi.
Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş köyünde, hayatını birleştirdiği 25 yaşındaki Esra Yalım’ı baba evinden almak için, uzun yıllardan beri kullandığı TIR’ı süsleyerek gelin arabasına dönüştüren Tamer Urgenç, Yalıntaş köyünde kısa bir tur atarak Gülşehir ilçesindeki düğün salonuna geldi.
Damat Urgenç’in, TIR’ın üzerine “Üzülme annesi, kızın kalbimin bir tanesi” yazısı ise düğüne katılanların büyük beğenisini topladı. İnsanlar TIR’ı görünce şaşkınlık yaşasa da damat Urgenç, eskiden beri kurduğu hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Tamer Urgenç, “Düğünümde böyle bir hayalim vardı, bunu da gerçekleştirdiğim için çok mutluyum” dedi.
Gelin Esra Urgenç de TIR aracının gelin arabası olacağını hiç düşünmediğini söyleyerek, bunun kendisi açısından da sürpriz olduğunu dile getirdi.


Nevşehir'de Düğün,Sünnet , Açılış gibi tüm organizasyonlarınız için FİB Ajans Organizasyon yanınızda...
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.