banner461

Nevşehir'e Bir Bayram Müjdesi'de NEVBİAD'dan

Kurban Bayramı ziyaretleri için İstanbul'dan memleketlerine gelen Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Resmi Bayramlaşma programına katıldılar. .

banner15
Nevşehir'e Bir Bayram Müjdesi'de NEVBİAD'dan
24 Temmuz 2021 Cumartesi 22:46

banner517
banner134

Kurban Bayramı ziyaretleri için İstanbul'dan memleketlerine gelen Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Resmi Bayramlaşma proğramına katıldılar.

Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen ve geleneksel olarak yapılan bayramlaşma töreni, Kapadokya Kültür Merkezi yanındaki Hanım Konağı Bahçesinde yapıldı.

Burada Nevşehir protokolü ve Vali İnci Sezer Becel ile bayramlaşan NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin, Nevşehir OSB'de NEVBİAD üyesi bir hayırsever iş insanı tarafından yapılması planlanan Okul yaptırma sözü üzerine istişare edildi.

Görüşmeye ilişkin müjdeli haberi duyuran NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin, Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel himayelerinde, büyük bir bölümü NEVBİAD üyesi bir hayırseverimiz, kalan kısmı ise NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız tarafından katkıda bulunacağı Nevşehir OSB'de yapılacak olan "Meslek Lisesi" için "Valilik, NEVBİAD ve NTSO işbirliği" görüşmelerinde bulunduk.

"Meslek Lisesi" için önümüzdeki günlerde NEVBİAD üyesi Nevşehirli hayırseverimizin isminin açıklanarak, protokol imzalanması bekleniyor. Şimdiden Memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.