banner461

Nevşehir Emniyet Müdürü Artunay'dan 176.Yıl Mesajı

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Türk Polis Teşkilatının 176'ıncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı.

banner15
Nevşehir Emniyet Müdürü Artunay'dan 176.Yıl Mesajı
08 Nisan 2021 Perşembe 16:01

banner517
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, mesajında şu ifadelerde bulundu;

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 176. Yılı Kutlu Olsun.

Türk Polis Teşkilatımızın 176. yılını kutlamakta olduğumuz bugünde, Polisimiz, Kahramanlık, Fedakarlık ve başarılarıyla milletimizin engin sevgi ve güvenini kazanmanın onur ve gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu 1845 yılından itibaren sürekli değişen ve gelişen dünya koşullarına uygun olarak, hızlı bir şekilde kendini yenileyen ve geliştiren teşkilatımız, başarılarıyla halkımızın gönlünde haklı bir yer edinmiştir.

Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı güler yüzlü, objektif, saydam, eğitimli ve özverili görev anlayışıyla yerine getirmektesiniz. Bugüne kadar birlikte yaptığımız çalışmalarla halkın sevgi, güven ve desteğini aldık. Bundan sonra da yapacağımız hizmetlerde insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, aynı inanç ve özveriyle görevlerimizi sürdüreceğiz.

Bu vesileyle teşkilatımızın 176. yılında kahraman şehitlerimiz rahmetle, gazileri, malülleri ve emeklilerimizi minnetle anarken, tüm meslektaşlarımın eş ve çocuklarının kuruluş yıldönümünü kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

         MEHMET ARTUNAY

NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRÜ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.