banner461

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, 'Polis Haftasını' kutladı

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) üyeleri, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176'ncı yıldönümü nedeniyle, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ı ziyaret ederek 'Polis Haftası’nı kutladı.

banner15
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, 'Polis Haftasını' kutladı
09 Nisan 2021 Cuma 17:35

banner517
banner134

10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında TGF Genel Sekreteri Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Korkmazer ve Alparslan Körükcü, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ‘ı makamında ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftasını kutladılar.

"ZİYARETİNİZ BİZİ MUTLU ETTİ"
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlı'ğına yeniden seçilen Bayram ekici ve yeni yönetimini kutladı.

Artunay, "Öncelikle sizi ve yeni yönetiminizi kutlarım. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Türk Polis Teşkilatı mensupları olarak 10 Nisan’ı her yıl Polis Günü olarak kutluyoruz. Nevşehir'imizin çok değerli basın mensuplarının bizleri unutmayarak gerçekleştirmiş oldukları bu nazik ziyaret, hepimizi mutlu etti. Bizler emniyet mensupları için nasıl cansiparane çalışıyorsak değerli basın mensupları da ortaya koydukları kamu hizmeti nedeniyle her türlü takdiri hak ediyor. Biz her zaman sizlerin yanındayız" dedi.

"OMUZ OMUZA GÖREV YAPIYORUZ"
Emniyet mensuplarıyla, gazetecilerin birçok etkinlik ve olayda beraber çalıştığına dikkat çeken Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, “Emniyet güçleri şehrimizde asayişi sağlamak için çalışırken bizler de olayları en doğru, tarafsız ve hızlı biçimde kamuoyuna aktarmaya çalışıyoruz. Omuz omuza görev yapıyoruz. Tabi bazen sıkıntılarımız oluyor fakat bu sorunlara çözüm üretme konusunda bize her zaman destek oluyorsunuz. Ben tekrar sizin nezdinizde Türk Polis Teşkilatı'mızın kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum. Türk polisi, her zaman Türk milletinin gururudur" şeklinde konuştu.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.