banner461

Nevşehir İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Nevşehir'de İl İstihdam ve Meslekî Eğitim Kurulu Toplantısı Vali İnci Sezer Becel başkanlığında ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

banner15
Nevşehir İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı
26 Ocak 2023 Perşembe 10:55

banner134

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında, ilgili kurum yöneticileri ve STK temsilcilerinin katılımlarıyla, Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yılda dört defa yapılan ve Nevşehir'in istihdam ve mesleki eğitim kurullarının oluşumu, çalışma usul ve esaslarını belirlemek adına Valilik bünyesinde ilgili kamu kurum temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odalarıyla, sivil toplum kuruluşlarının katıldığı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, Vali Becel başkanlığında toplandı.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda il genelinde istihdam sağlamaya yönelik faaliyetler ile istihdama dönük yapılacak çalışmalar ele alındı.

Vali Becel, toplantıda yaptığı konuşmasında ilimizde her alanda devam eden yatırımların istihdama önemli katkı sağladığını söyledi. Vali Becel, toplantıda alınan kararların hayırlı olmasını diledi .

Kentteki istihdam ve mesleki eğitim çalışmaları konusunda sürdürülen projeler hakkında katılımcılara bilgi verilen toplantıda gündem maddeleri değerlendirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.