banner461

Nevşehir'in En Aktif STK'larından UBAD Ailesi Öğle Yemeğinde Buluştu

Nevşehir'in en aktif STK'larından Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleri özel çocuklarımız ve aileleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

banner15
Nevşehir'in En Aktif STK'larından UBAD Ailesi Öğle Yemeğinde Buluştu
23 Ekim 2021 Cumartesi 17:36

banner517
banner134

İlimiz Nevşehir'in en aktif STK'larından Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleri özel çocuklarımız ve aileleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan Dernek Başkanı Hülya Belirir; ''Bugün özel çocuklarımız ve aileleri ile bir araya geldik. Malum bir pandemi sürecinden geçiyoruz. Ailelerimiz ve çocuklarımız sosyo-psikolojik anlamda bu süreçte en fazla etkilenen gruplar arasında. Bizler bu tür faaliyetler ile ailelerimiz ve çocuklarımıza moral ve motivasyon anlamında destek olup bu sürecin en az etki ile atlatılması için gayret gösteriyoruz. Bugün sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya geldik hasbihal ettik. Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bizim için çok kıymetli. Bugün bu etkinlikte bizlerden emeğini ve desteğini esirgemeyen tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.Selam ve Sayğılarımızla.'' dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.