banner461

Nevşehir'in yeni valisi koltuğuna oturdu

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 75. Yıl İlkokulu öğrencisi Emir Mustafa Gürcan’a bıraktı.

banner15
Nevşehir'in yeni valisi koltuğuna oturdu
22 Nisan 2022 Cuma 13:19

banner517
banner134

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 102. yılı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü, öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir heyet, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde koltuğu temsili olarak Nevşehir 75. Yıl İlkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Emir Mustafa Gürcan’a devretti. 

23 Nisan Valisi Emir Mustafa Gürcan, Vali Becel’e çiçek takdim ederek koltuğa oturdu.

Koltuğu devir alan minik Vali Gürcan “Beni makamında ağırlayıp koltuğunu devir ederek bu güzel ortamı yaşamaya fırsat verdiği için Sayın Valimiz İnci Sezer Becel’e
sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sayın Valimizin ve değerli yöneticilerimize ilimize, eğitime ve öğretime yaptıkları katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Minik Vali Gürcan, tüm dünya çocuklarının bu anlamlı gününü tebrik ederek, Vali Becel ile bir süre sohbet etti.

Minik Vali Gürcan, tüm dünya çocuklarının bu anlamlı gününü tebrik ederek, Vali Becel ile bir süre sohbet etti. Vali Becel, ziyaretin anısına Emir Mustafa Gürcan’a hediye takdiminde bulundu.

Program sonunda Vali İnci Sezer Becel tüm Nevşehirlilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak temsili Vali Emir Mustafa Gürcan’a teşekkür etti ve hediye verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.