banner461

Nevşehir Kızılay, Çat kasabasında 60 aileye “Gıda Kolisi” Dağıttı

Nevşehir Kızılay Çat kasabasında İhtiyaç Sahibi Ailelere Gece-Dündüz Demeden Ulaştı!

banner15
Nevşehir Kızılay, Çat kasabasında 60 aileye “Gıda Kolisi” Dağıttı
04 Mayıs 2021 Salı 15:01

banner517
banner134

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ve Çat Belediyesi iş birliğiyle Çat ilçesinde 60 ihtiyaç sahibi aileye “Gıda Kolisi” dağıtımı gerçekleştirildi.

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ramazan ayında yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Çat Belediyesi iş birliğiyle Çatİlçesinde 60 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi. Kızılay gönüllülerinin ve belediye personellerinin bulunduğu dağıtımda ev ev dolaşılıp gıda kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek: "Hayırseverlerimizin, şubemize bağışladığı gıda kolilerini, Mübarek Ramazan ayında Nevşehir'imizin her noktasına ulaştırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimizin iftar ve sahur sofralarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak adına hafta içi, hafta sonu ayırt etmeden gönüllülerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde  çalışmamızıÇat Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız,halkımızın ayağına kadar hizmet götürüyoruz yine bugün çalışmamıza araçlarıyla gönüllü olarak katılım sağlayan Kappa Ofroad kulübü ekibine teşekkür ederim ; Ayrıca Çat Beldesi ile beraber yedi ilçe ve köye bağışçılarımızın destekleriyle Ramazan ayında gıda kolilerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.