banner461

Nevşehir Kızılay Şube Başkanı Civelek “Polis Haftasını” Unutmadı

İhtiyaç sahibi insanlara yardım için gece gündüz demeden çalışan Türk Kızılayı Nevşehir Şubesi, çalışmalarının birçoğuna destek veren Polis Teşkilatının 176’ıncı kuruluş yıldönümünü unutmadı.

banner15
Nevşehir Kızılay Şube Başkanı Civelek “Polis Haftasını” Unutmadı
08 Nisan 2021 Perşembe 11:14

banner517
banner134

Türk Kızılayı Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ;Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıl dönümü ve polis haftası nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Civelek mesajında; "Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Türk Polis Teşkilatına müteşekkiriz.

Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece  ve gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de Nevşehir’de görev yapan tüm polislerin polis haftasını kutluyorum" dedi 

Öte yandan Polis Teşkilatının 176’ıncı kuruluş yıldönümü ve Polis haftası etkinlikleri çerçevesinde polisler kan bağışında bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.