banner461

Nevşehir protokolü bu düğünde buluştu

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen'in Oğlu Koray Özmen, Selda Kılıç ile dünya evine girdi. Düğüne Nevşehir siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.

banner15
Nevşehir protokolü bu düğünde buluştu
27 Temmuz 2021 Salı 23:53

banner517
banner134

Nevşehir siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından önemli isimlerle, her iki ailenin yakınları ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde Selda ve Koray Özmen çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

NİKAHI BAŞKAN SAVRAN KIYDI

Genç çiftin nikahlarını Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran kıydı. Nikah şahitlikleri ise Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekillleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanı Hüsamettin Erol, İş İnsanı Muzaffer Leblebici ve Eda Üstün oldu.

Nikah akdi sonrası Evlilik cüzdanını gelin kıza takdim eden Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel; "Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin." dedi.

Genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise, “Nikâhınız ve ömrünüz hayırlı, uğurlu, bereketli ve mübarek olsun” dileklerinde bulundu.

Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de," Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanımız, Değerli Kardeşimiz Selim Özmen'in biricik evlatları Koray ve Selda kardeşlerimizin düğün merasimine hazirunumuzla katıldık. Genç çiftimize, iki cihanda mutluluklar diliyorum." dedi.

Düğün töreni sonrası mutluluğu gözlerinden okunan damadın babası Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, duygularını şöyle dile getirdi: Çok mutluyum mutluluğumuzu anlatmak çok zor ‘Allah; bütün anne ve babalara böylesi mutlu günleri nasip etsin inşallah. Canımdan çok sevdiğim oğlum Koray ile değerli kızım Selda'nın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan Nevşehir protokolüne,  tüm eş, dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepisinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim, darısı bekarların başına' dedi.

FİB Ajans Organizasyondan Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları eşliğinde dünya evine giren genç çiftimiz Selda & Koray ÖZMEN'e, iki cihan saadeti diliyoruz.‬


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.