banner461

Nevşehir SMMM Odası Başkan Adayı Göksel Taşcı hız kesmiyor...

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Göksel Taşcı, meslektaşları İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç'i yönetim kurulu üyeleri birlikte makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir SMMM Odası Başkan Adayı Göksel Taşcı hız kesmiyor...
13 Mayıs 2022 Cuma 14:15

banner517
banner134

29 Mayıs 2022’de yapılacak olan Mali Müşavirler Odası seçimlerinde, "Meslekte Güven ve Dayanışma Grubu" Başkan adayı Göksel Taşcı ekibiyle birlikte meslek mensuplarını ziyaretlere devam ediyor.  

Bu kapsamda Nevşehir SMMM Odası Başkan Adayı Göksel Taşcı, meslektaşları İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç'i yönetim kurulu üyeleri birlikte makamında ziyaret etti.

Başkan adayı Göksel Taşcı, görüşmelerin çok verimli geçtiğini, ziyaretlerde Meslek mensuplarının sorunlarını ve mesleğin sorunlarının görüşüldüğünü, çözümün "Meslekte Güven ve Dayanışma Grubu"nda olduğunun altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getiren Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç'te; "Meclisimizde bugün meslektaşlarımı ağırladık. Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası Başkanlığına aday olan mali müşavir Göksel Taşcı ve ekibinin meclisimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.