banner461

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan Eldivan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim SALAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yeni atanan Mustafa ELDİVAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan Eldivan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
27 Nisan 2016 Çarşamba 20:14

banner517
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim SALAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yeni atanan Mustafa ELDİVAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Yönetim Kurulu Üyesi Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yeni atanan Avanos Kaymakam Mustafa ELDİVAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen  ELDİVAN, Ticaret Borsası çalışmaları hakkında bilgi alarak başarı dileğinde bulundu. 


Ziyarette bir konuşma yapan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, "İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği makamına Mustafa Bey’in atanmasından dolayı mutluluk duymaktayız. Bu makam önemli ve ağır yüklere haizdir. Kendilerine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Eldivan da yaptığı açıklamasında , "Nevşehir Ticaret Borsası başkanı ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.İnşallah  İl Özel İdaresi olarak, Nevşehir Ticaret Borsasıyla birlikte uyum içerisinde Nevşehir'imize en iyi hizmetleri veririz" diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.