banner461

Nevşehir Valisi Becel, Ürgüp'te Diş Hekimliği Fakültesini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ve Diş Hekimliği Fakültesini ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Valisi Becel, Ürgüp'te Diş Hekimliği Fakültesini Ziyaret Etti
08 Nisan 2021 Perşembe 13:30

banner517
banner134

Vali İnci Sezer Becel, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Diş Hekimliği Fakültesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi'ni ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar'dan bilgi aldı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ve  Diş Hekimliği Fakültesini ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in ziyaretine eşlik eden Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, halkımızın hizmetine açılan Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Diş Hekimliği Fakültesi hakkında bilgi aktardı.

Nevşehir ve çevresine modern sağlık hizmeti sunan, Ürgüp’teki ilk özel sağlık kompleksi Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini gezen Vali İnci Sezer Becel, halka sunulan ağız ve diş sağlığı hizmetleri, cihazlar ve tedaviler hakkında bilgi aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.