banner461

Nevşehir’de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel olarak yapılan Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni; Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Hanım Konağı Bahçesinde yapıldı.

banner15
Nevşehir’de Bayramlaşma Töreni Yapıldı
04 Haziran 2019 Salı 19:36

banner134

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel olarak yapılan bayramlaşma töreni, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi. Tören, Ramazan Bayramının ilk gününde Nevşehir’in siyaset, bürokrasi ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Bayramlaşma Törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Vali Yardımcısı Nevzat Sinan, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, ilçe ve belde belediye başkanları, NTSO Başkanı Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir genelindeki siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar, İş insanları, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Rasim Arı'da yaptığı açıklamada: “Sevgi, dostluk ve dayanışma duyguları içerisinde geçirdiğimiz mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın huzurunu yaşıyoruz.  Bayramlar, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve saygının öne çıktığı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz özel ve önemli günlerdir. Sevginin, kardeşliğin, mutluluğun hâkim olduğu nice bayramlar geçirmek dileğiyle değerli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” diye konuştu.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe açıklamasında; "Nevşehir Valiliğimiz tarafından düzenlenen bayramlaşma programında şehrimizin protokolü ve hemşehrilerimizle bayramlaşarak hasbihal ettik." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada:" Nevşehir’de Ramazan Bayramı bir başka güzel...‬ ‪Nevşehir protokolümüzle ve hemşerilerimizle bayram sevincini paylaştık. ‬‪İyi Bayramlar Nevşehir " dedi.‬

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, tüm katılımcılarla bayramlaşarak, Ramazan Bayramlarını tebrik etti. 

Bir süre edilen sohbetin ardından bayramlaşma sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.