banner461

Nevşehirli Gazilerden Niğde'de 19 Eylül ziyareti...

Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Zeki Didinmez ve beraberindeki heyet önce Niğdeli Gazi Ali Evlek'i sonrada Şehit Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti.

banner15
Nevşehirli Gazilerden Niğde'de 19 Eylül ziyareti...
21 Eylül 2021 Salı 10:33

banner517
banner134

Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez, Başkan Yardımcısı Mustafa Tanrıkulu ve dernek üyesi Gazi Muammer Işır, Hakkari Yüksekova’da mayın patlaması sonucunda iki bacağını kaybederek Gazi olan Niğdeli Ali Evlek'in Edikli'deki baba ocağını ziyaret ederek​​​, 19 Eylül Gaziler Gününü Kutladı.

İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez yaptığı açıklamada; "Bügün 19 Eylül Gaziler günü münasebetiyle Niğdeli kahraman Gazimiz Ali Evlek Kardeşimizi evinde ziyaret ettik. Bizleri evinde ağırlayan Gazimize ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz" dedi.

Derneğin Nevşehir İl Temsilcisi Didinmez ve beraberindeki heyet daha sonra Şehit Ömer Halisdemir'in mezarının bulunduğu Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu Beldesine hareket ederek, şehit Halisdemir'i mezarı başında ziyaret ederek dua ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.