banner461

Nevşehirli ikinci Gazimizden de sevindirici haber

Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK’lı teröristlerce yapılan saldırıda yaralanarak Şırnak Devlet Hastanesine ardından da GATA’ya sevk edilip tedavi altına alınan Nevşehirli Gazimiz Uzman Çavuş Mehmet Candaş’tan iyi haber geldi.

banner15
Nevşehirli ikinci Gazimizden de sevindirici haber
03 Mayıs 2016 Salı 15:50

banner143
banner134
Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK’lı teröristlerce yapılan saldırıda yaralanarak Şırnak Devlet Hastanesine ardından da GATA’ya sevk edilip tedavi altına alınan Nevşehirli Gazimiz Uzman Çavuş Mehmet Candaş’ın sağlık durumunun iyiye gittiği haberi sevindirdi. 

Geçtiğimiz hafta Silopi'de vatani görevini yapan Avanoslu Uzman Çavuş Mehmet Candaş Şırnakta katıldığı bir operasyon sonucu Pkk'lı vatan haini kalleşler tarafından düzenlenen saldırıda yaralanmıştı.

Nevşehirli Uzman Çavuş Mehmet Candaş, Şırnak Devlet Hastanesinde ilk müdahelesinden sonra özel uçakla Ankara GATA'ya sevk edilmiştir.

Nevşehirli askerimizin bugünkü durumu çok iyi olup en kısa zamanda taburcu olacağı bilgisini siz değerli hemşerilerimizle paylaşmak istedik.


www.fibhaber.com Ailesi olarak “Başta Nevşehirli Uzman Çavuş Mehmet Candaş kardeşimiz olmak üzere hain saldırılarda yaralanan askerlerimize polislerimize Cenabı Allah'tan acil şifalar, şehitlerimize rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz” 


(Yaralı Uzman Çavuş Çavuş Mehmet Candaş Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Karacauşağı köyü nüfusuna kayıtlıdır.)


Kaynak : Mustafa Erdem / FİB Haber

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.