banner461

Nevşehirli Şehit Polis Semih Turgut için mevlid okutuldu

Nevşehirli Şehit Polis Semih Turgut için şehadet yıl dönümünde mevlid okutuldu.

banner15
Nevşehirli Şehit Polis Semih Turgut için mevlid okutuldu
03 Kasım 2019 Pazar 15:42

banner134

2016 Yılında Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan Polis Memuru Semih Turgut'un şehadet yıldönümü nedeniyle mevlid okutuldu.

Cuma namazı öncesi okunan mevlide Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Yüzer, Bektaş Demir, Ersan Erkut, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener,Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, şehidimizin yakınları ve meslektaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Tüm Şehitlere ithafen Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen hain terör saldırısında şehit düşen Polis Memuru Semih Turgut’ un şehadetinin 3.cü seneyi devriyesi nedeniyle Nevşehir merkez Güzelyurt mahallesi Çetinel Camiinde Mevlid-i Şerif okundu ve dualar yapıldı.

Mevlitte Kuran-ı Kerim tilavetinin okunmasının ardından şehitler için dua edildi. Cuma namazı sonrası cami cemaatine şehidimizin ruhu için lokum ikramında bulunulurken, vatandaşlara yemek verildi.

Proğrama katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Şehit polis memurumuz Semih Turgut’a ve şehitlerimize hayır dua için Çetinel Camimizde okunan mevlidi şerifte hemşerilerimizle bir aradaydık.‬ ‪Vatanımız, bayrağımız, devletimiz, milletimiz uğrunda canlarını feda eden kahramanlarımızdan Allah razı olsun." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.