banner461

Nevşehirliler'le iftar yemeğinde büyük buluşma

Ramazan ayının üçüncü haftasında Nevşehir Dernekler Federasyonu'nun (NEVDEF) gerçekleştirdiği iftar programına Nevşehirli hemşehrilerimiz büyük ilgi gösterdi.

banner15
Nevşehirliler'le iftar yemeğinde büyük buluşma
22 Nisan 2022 Cuma 00:00

banner517
banner134

Yaklaşık bin kişinin katılım sağladığı iftar yemeğinde konuşmasını yapan Nevşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Eren, "Dayanışmanın ve bereketin arttığı 11 ayın sultanı Ramazan Ayı'nın üçüncü haftasında sizlerle birlikte burada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri kırmayıp iftar davetimize icabet eden ve bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli vekillerimize bürokratlarımıza saygı ve sevgiler sunuyorum.” dedi.   

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Karaaslan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, Ak Parti Keçiören İlçe Başkanı Av. Zafer Çoktan ve Keçiören Belediyesi Başkan Vekili Metin Akdemir'in konuşmaları sonrası devam eden program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Yenimahalle Belediyesi'nden üst düzey yöneticiler ve köy dernek başkanlarının yanı sıra bir çok iş adamı da iftar programına katılım sağladı.

Başkan Mehmet Eren, iftar programına desteklerini esirgemeyen Resul Erkan, Metin Erkan, Hasan Erkan, Kadir Erkan, Ekrem Erkan, Selahattin Akdoğan, Halil Doğan, Yılmaz Yıldırım'a ve Esen düğün salonu Müdürü İlyas Karaca, sosyal medya sorumlusu Hikmet Erkök, Foto Bilge Hakan Çelik, Oğuzhan Taşan ve  Köksal Arıcı'ya da ayrıca teşekkürlerini iletti

Ankara Nevşehir Dernekler Federasyonu’nun organize ettiği iftar yemeğine katıldık. Federasyon Başkanı Sayın Mehmet Eren’e ve katılan tüm hemşerilerimize ilgileri için teşekkür ederim.

Foto-Kamera Foto Bilge
Hakan Çelik, Burak Kılıçoğlu ve Serdal Çetin

Kaynak: Ata Yılmaz


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.