banner461

Nevşehirlilere, ‘Neşet Ertaş Türküleri Konseri’ Bu Akşam Saat 21.00’de...

Nevşehir Belediyesi müzik eğitmenleri bu akşam tvnev ekranlarında ‘Bozkırın Tezenesi’  olarak bilinen ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz eserlerini seslendirecek.

banner15
Nevşehirlilere, ‘Neşet Ertaş Türküleri Konseri’ Bu Akşam Saat 21.00’de...
03 Mayıs 2021 Pazartesi 15:17

banner517
banner134

Nevşehir Belediyesi müzik eğitmenleri bu akşam tvnev ekranlarında ‘Bozkırın Tezenesi’  olarak bilinen ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz eserlerini seslendirecek. Konser programı saat 21.00’dan itibaren tvnev’in sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

Tam kapanma döneminde Nevşehirliler için birbirinden güzel programlar hazırlayan tvnev, Pazar akşamı canlı olarak yayınlanan Irmak Arıcı konserinin ardından Neşet Ertaş Türküleri Konseri ile karşınızda olacak.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Müzik Topluluğu üyesi müzik eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek konserde adını sanat tarihine ve milyonlarca insanın gönlüne kazıyan Neşet Ertaş bir kez daha anılacak.

Müzik eğitmenleri Ersin Tunç, Bayram Taşkıran, Burak Vural, Emre Tunç, İlhan Kılıçtaş ve İsmail Zedelenmez’in sahne alacağı konserde Ertaş’ın Gönül Dağı, Yalan Dünya, Yâre Giden, Zahidem ve Bahçe Duvarından Aştım gibi birçok unutulmaz eseri seslendirilecek.

Saat 21.00’da başlayacak olan konser programı tvnev’inFacebook, YouTube  gibi sosyal medya hesaplarından yayınlanacak


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.